İstanbul Lokantacılar Esnaf Odası Kampanyası


iceriklogo

Markalasana.com danışmanlık firması olarak, tüm İstanbul Lokantacılar Esnaf Odası üyelerine, marka tescili, endüstriyel tasarım tescili, patent tescili, faydalı model tescili, coğrafi işaret tescili, tanınmış marka tescili, alan adı tescili, kalite belgelendirme, kosgeb danışmanlığı ve web sitesi tasarlama hizmetleri alanında destek sağlamak amacıyla çözüm ortaklığı sözleşmesi yapılmıştır.

Bu sözleşme ile hedeflenen;

1-      Üyelerin fikri ve sınai haklar alanında ve bu doğrultuda oluşan danışmanlık ihtiyaçlarını karşılamak,

2-      Üyelere özel olarak hazırlanan kampanyalar ile danışmanlık masraflarını en aza indirmek,

3-      Kampanyaların ihtiyaca özel hazırlanması nedeniyle üyelere kolaylık sağlayarak zaman tasarrufu sağlanmasıdır.

Sınai mülkiyet bilincini yaygınlaştırarak ve sınai mülkiyet haklarının etkin korunmasına katkı sağlayarak, ülkemizin rekabet gücünün geliştirilmesine ve inovasyona dayalı ekonomik gelişimine katkıda bulunmak, uluslararası platformlarda yönlendirici olmak amacıyla, İstanbul Lokantacılar Esnaf Odası üyeleri, zamandan tasarruf sağlayarak, ihtiyaçları doğrultusunda kendisine en uygun danışmanlıktan faydalanacak olup, doğacak masraflar karşısında üyelere uygun fiyatlarla çözüm sağlanacaktır.

Kampanyamızın tüm detaylarını öğrenebilmek ve sizlere özel hazırladığımız tekliflerimizi değerlendirmek için uzman ekibimize ulaşmanız yeterlidir. Detaylar için lütfen tıklayınız.