HİZMETLERİMİZ
MARKA TESCİL

Ticari faaliyetlerinizde kullandığınız ismin size ait olmasının tek yolu Marka Tescilidir. Taklitlerine karşı markanızı korumak için, Ücretsiz Marka Araştırma Hizmetimiz ve Risk Analizimizden Faydalanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

PATENT

Teknoloji ile sağladığınız her yenilik pazarda en önemli silahınızdır. Rekabet gücünüzü arttırmak için geliştirdiğiniz ya da bulduğunuz tüm ürünleri patent/faydalı model (FM) tescili ile koruma altına almalısınız. Haklarınızı koruma altına alabilmek için gerekli olan tüm bilgi ve süreçler için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

TASARIM TESCİL

Ürünlerinizin pazarda taklit edilmeden fark yaratmasını mı istiyorsunuz? O zaman tasarım tescili ile ürünlerinizin dış görünümlerini koruma altına alarak, firmanıza değer katmasını sağlayabilirsiniz. Tasarım tescili ile ürünlerinizi koruma altına almak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

KALİTE

Müşterilerinizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun mal ve hizmet üretiminin sağlanması için Kalite Yönetim Sistemi uygulayarak çalışmak ve bunu belgelendirmek çok önemlidir. Kalite Yönetim Sistemi konusunda uzman kadromuzla yanınızdayız. Her türlü belge ve diğer süreçler için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

HUKUK

Deneyimli hukukçularımız ve konusunda uzman bilirkişilerimiz ile görüşme sağlayarak daha detaylı bilgi alabilmek için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

DİĞER HİZMETLER

Alan adı ve hosting işlemleriniz ve diğer süreçler için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Scroll Up