Hakkımızda


hakkimizda

Markalasana.com firması 2007 yılından beri fikri ve sınai haklar konusunda (marka tescili, tasarım tescili, patent tescili, telif hakları) hizmet vermek amacıyla sektörde yerini almıştır. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere 6000 den fazla müvekkile hizmet vermektedir. Türk Patent ve Marka Kurumuna kayıtlı marka ve patent vekilleri, mühendis, avukat ve uzmanlardan oluşan ekibiyle işlemlerin güvenilir, doğru, hızlı ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayarak, gerek yurtiçi gerekse yurtdışında hizmet veren bir danışmanlık firmasıdır.

Müvekkillerinin global pazarda haklarının korunması konusunda her türlü hukuki desteği vermek, haksız rekabeti önlemek amacıyla gizlilik esaslarına dayalı çalışmaktadır.

MİSYON

Müvekkillerimizin global pazarda haklarının korunması ve rekabet ortamının oluşması için; marka, arge ve fikri haklar konusunda bilinçlenmesine katkıda bulunmak için güçlü bir danışman ile kendilerine destek verilmesini sağlamak.


VİZYON

Müvekkillerimize fikri haklar konusunda tam destek veren; dürüst, güvenilir ve uzmanlığı ile tercih edilir bir çözüm ortağı olmaktır.


YÖNETİM YAKLAŞIMI

Kurumsal İlke

Kaliteli insan gücü ve kurumsal yönetim ilkelerinin verdiği dinamizimle ilk günden itibaren kazandığı birikimi, organizasyon yeteneğini ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanmak.

Sorumluluk ve Şeffaflık

Temel prensibimiz; alçak gönüllülük, insana saygı, halkımıza yakınlık, sosyal sorumluluk şuuruyla hareket etmek.

Yenilik

Faaliyette bulunduğumuz tüm alanlarda, cesur, yenilikçi ve takip edilen bir yapı kurarak daimi farklılıklar oluşturmak.

Aktif Katılım

Karar süreçlerine tam katılım ve ortak aklı ön plana çıkaran, teşvik eden bir yönetim yaklaşımı icra etmek.

Stratejik Yaklaşımı

Yaptığımız işleri kusursuz ve profesyonel bir yaklaşımla gerçekleştirmek, üstünlük sağlayıcı, örnek alınabilen ve uzun süreli var olmayı netice verecek faaliyetlerde bulunmak.