Hakkımızda

 

 

Markalasana.com firması 2007 yılından beri fikri ve sınai haklar konusunda (marka tescili, tasarım tescili, patent tescili, telif hakları) hizmet vermek amacıyla sektörde yerini almıştır. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere 6000 den fazla müvekkile hizmet vermektedir. Türk patent ve Marka Kurumuna kayıtlı marka ve patent vekilleri, mühendis, avukat, bilirkişi ve uzmanlardan oluşan ekibiyle işlemlerin güvenilir, doğru, hızlı ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayarak, gerçek yurtiçi gerekse yurtdışında hizmet veren bir danışmanlık firmasıdır.

Müvekkillerin global pazarda haklarının korunması konusunda her türlü hukuki desteği vermek, haksız rekabeti önlemek amacıyla gizlilik esaslarına dayalı çalışmaktadır.

 

 

Vizyon ve Misyonumuz

VİZYON
Müvekkillerimize fikri haklar konusunda tam destek veren; dürüst, güvenilir ve uzmanlığı ile tercih edilir bir çözüm ortağı olmaktır.

MİSYON
Müvekkillerimizin global pazarda haklarının korunması ve rekabet ortamının oluşması için; marka, arge ve fikri haklar konusunda bilinçlenmesine katkıda bulunmak için güçlü bir danışman ile kendilerine destek verilmesini sağlamak.


Scroll Up